Komfort

Zawsze podkreślamy, że produkcja obuwia to skomplikowany proces – musi być ono nie tylko modne, ale przede wszystkim komfortowe. Każdy model testujemy, wprowadzamy poprawki. Wszystkie nasze buty są wykonywane ręcznie z ogromną precyzją. Zawsze na pierwszym miejscu jest dla nas jakość, dbamy o detale. Używamy skór najwyższej jakości, nawet we wnętrzu buta. Chcemy, żeby nasze klientki miały wysoki komfort z noszenia butów BravoModa.

Elegancja

Nasze buty to przede wszystkim klasyczne modele. Takie, które każda z Pań powinna mieć w swojej szafie. Niezastąpione dopełnienie każdej stylizacji. Wprowadzamy również niespotykane połączenia wzorów i kolorów. Staramy się tworzyć buty, które będą się cieszyć ponadczasową elegancją.

Doświadczenie

Tworzymy obuwie od roku 1996, czyli mamy ponad 20 - letnie doświadczenie. W tym czasie spod naszej ręki wyszło miliony butów. Ten czas pozwolił również na udoskonalenie naszego flagowego produktu jakim są czółenka.Wczuwamy się w potrzeby kobiet i podążamy za ich marzeniami. Inspiracji szukamy na światowych rynkach. Czerpiemy również z naszego doświadczenia i rodzinnej tradycji.

Sprzedaż

Jesteśmy producentem obuwia.Prowadzimy sprzedaż hurtową dla sklepów stacjonarnych i internetowych oraz hurtowni. Nasze buty dostępne są na terenie całej Polski w najlepszych sklepach obuwniczych. Prowadzimy również sklep internetowy. Możliwe jest zamówienie butów na indywidualne zamówienie (kolor, wysokość obcasa, etc.)