Dostawa

Darmowa dostawa na terenie Polski kurierem InPost oraz do paczkomatów InPost dla wszystkich zamówień opłaconych online (przelewem internetowym lub kartą).

Sposób i koszt dostawy

Dostawę produktów realizujemy za pośrednictwem kuriera InPost oraz paczkomatów InPost. Produkty są przez nas pakowane tak, abyśmy mieli pewność, że paczka zostanie bezpiecznie doręczona do klienta.

Sposób dostawyKoszt dostawy
inpost-kurier.png

InPost Kurier - przedpłata

Płatność online kartą lub przelewem internetowym.
Koszt dostawy: 0,00 zł
inpost-kurier.png

InPost Kurier - pobranie

Płatność gotówką przy odbiorze.
Koszt dostawy: 15,00 zł
inpost-paczkomaty.png

InPost Paczkomaty 24/7 - przedpłata

Płatność online kartą lub przelewem internetowym.
Koszt dostawy: 0,00 zł
inpost-paczkomaty.png

InPost Paczkomaty 24/7 - pobranie

Płatność gotówką przy odbiorze.
Koszt dostawy: 15,00 zł

Czas realizacji zamówienia

Skompletowanie zamówienia zaraz po zaksięgowaniu płatności trwa od 24h do 7 dni roboczych. Przewidywany czas dostawy zamówienia zajmuje maksymalnie dwa dni robocze. Czas realizacji i dostawy zamówień nie obejmuje sobót, niedziel oraz dni świątecznych.

Co się stanie, gdy nie odbiorę przesyłki?

Kurier InPost podejmuje z reguły dwie próby doręczenia przesyłki. W dniach roboczych dostawa ma miejsce w godzinach 8:00 - 18:00. Jeśli nie odbierzesz przesyłki za pierwszym razem, kurier będzie próbował ją dostarczyć następnego dnia. Jeśli ponownie nie odbierzesz przesyłki, to wróci ona do lokalnego oddziału InPost, gdzie przez 3 dni robocze paczka będzie czekała na odbiór. Po upływie tego czasu paczka zostanie zwrócona do naszego magazynu.

Wszystkie paczki zamówione do Paczkomatów czekają na odbiór przez 48h. Po tym okresie wszystkie nieodebrane przesyłki są odsyłane do Oddziału InPost i zwracane bezpośrednio do Nadawcy.